1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 3(19)'2009
  5. Система аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ, як складова системи бойової підготовки

Система аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ, як складова системи бойової підготовки

М.Ю. Яковлев, О.О. Хлопецький, М.А. Ісаков, А.Б. Крупкін
УДК 4.825
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В статті запропоновано варіант систематизації складових бойової підготовки. Показано місце в запропонованій системі бойової підготовки підсистеми аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ, а також розкрито взаємозв’язок цієї підсистеми з іншими елементами системи. Запропоновано варіант системи аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ, її структуру та описано процеси її функціонування. Показано область впливу системи аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ на складові системи бойової підготовки. Зроблено висновок про необхідність подальшого удосконалення системи аналізу та узагальнення досвіду підготовки військ, що сприятиме підвищенню якості бойової підготовки підрозділів, частин і з’єднань.


Ключові слова: сухопутні війська, система бойової підготовки, система аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ, трансформація
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Система аналізу і узагальнення досвіду підготовки військ, як складова системи бойової підготовки / М.Ю. Яковлев, О.О. Хлопецький, М.А. Ісаков, А.Б. Крупкін  // Системи озброєння і військова техніка. – 2009. – № 3(19). – С. 97-102.