1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 4(26)'2003
  5. Зменшення часу збіжності при використанні широкомовного трафіку маршрутної інформації

Зменшення часу збіжності при використанні широкомовного трафіку маршрутної інформації

Г.А. Кучук, О.О. Болюбаш
Системи обробки інформації. — 2003. — № 4(26). – С. 134-139.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 621.324
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

На основі аналізу протоколів маршрутизації запропонована формалізація задачі мінімізації середньої затримки широкомовного трафіку маршрутної інформації та підхід до її рішення у випадку великої кількості маршрутизаторів у мережі.
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кучук Г.А. Зменшення часу збіжності при використанні широкомовного трафіку маршрутної інформації / Г.А. Кучук, О.О. Болюбаш  // Системи обробки інформації. – 2003. – № 4(26). – С. 134-139.