1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(30)'2004
  5. Алгоритм выбора якобианов для несимметричных криптосистем

Алгоритм выбора якобианов для несимметричных криптосистем

А.А. Смирнов
Системи обробки інформації. — 2004. — № 2(30). – С. 29-34.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 681.3.06
Мова статті: російська

В статье предлагается алгоритм выбора якобианов гиперэллиптических кривых над конечным полем. Формулируются рекомендации по выбору якобианов для криптосистем на эллиптических кривых.
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Смирнов А.А. Алгоритм выбора якобианов для несимметричных криптосистем / А.А. Смирнов  // Системи обробки інформації. – 2004. – № 2(30). – С. 29-34.