1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 4(32)'2004
  5. Метод апроксимації двовимірних розподілів ймовірностей дискретних випадкових процесів за допомогою еквівалентних безперервних розподілів Джонсона

Метод апроксимації двовимірних розподілів ймовірностей дискретних випадкових процесів за допомогою еквівалентних безперервних розподілів Джонсона

В.В. Хижняк
Системи обробки інформації. — 2004. — № 4(32). – С. 227-234.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 389.01.621
Мова статті: українська

Пропонується метод апроксимації двовимірних законів розподілу щільності ймовірності функціональними рядами на основі поліномів Ерміта з базовими двовимірними кривими Джонсона для оцінки кореляційної функції випадкового процесу на виході нелінійного перетворювача.
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Хижняк В.В. Метод апроксимації двовимірних розподілів ймовірностей дискретних випадкових процесів за допомогою еквівалентних безперервних розподілів Джонсона / В.В. Хижняк  // Системи обробки інформації. – 2004. – № 4(32). – С. 227-234.