1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 1(21)'2010
  5. Загальні положення про автоматизовані системи військового призначення

Загальні положення про автоматизовані системи військового призначення

Ю.Ф. Кучеренко, В.М. Гордієнко
УДК 623.618
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті наводяться основні положення, що характерні для будь якої автоматизованої системи військового призначення. Дається визначення автоматизованої системи військового призначення та розкривається її відношення, за певними ознаками, до складної системи. Наведені характерні особливості, що притаманні автоматизованим системам військового призначення та дається їх класифікація, з врахуванням особливостей діяльності і умов застосування збройних сил. Показано, що врахування вказаних загальних положень стосовно автоматизованих систем військового призначення є найголовнішим фактором визначення обрису перспективних систем при їх проектуванні, для забезпечення відповідності їх сучасним умовам ведення бойових дій.


Ключові слова: збройні сили, угруповання, умови застосування, управління, вимоги, автоматизація, автоматизована система військового призначення, органи управління, взаємодія
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кучеренко Ю.Ф., Гордієнко В.М. Загальні положення про автоматизовані системи військового призначення. Системи озброєння і військова техніка. 2010. № 1(21). С. 75-78.