1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 12(40)'2004
  5. Модифікована версія алгоритму відхилення потоку

Модифікована версія алгоритму відхилення потоку

В.В. Косенко, С.Ю. Гайдаров, С.Г. Семенов, А.М. Клименко
Системи обробки інформації. — 2004. — № 12(40). – С. 100-103.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 621.32
Мова статті: українська

У статті розглянута модифікована версія алгоритму відхилення потоку для процедури альтернативної маршрутизації, що вирішує задачі визначення оптимальних потоків у мережі передачі даних.
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Косенко В.В. Модифікована версія алгоритму відхилення потоку / В.В. Косенко, С.Ю. Гайдаров, С.Г. Семенов, А.М. Клименко  // Системи обробки інформації. – 2004. – № 12(40). – С. 100-103.