Интервальная m-плоскость

Т.Е. Романова, Л.Г. Евсеева, С.Б. Шеховцов
Системи обробки інформації. — 2004. — № 12(40). С. 180-190.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 519.6:514.1
Мова статті: російська


Анотація: Вводится понятие интервальной m-плоскости, интервальной m-псевдо-плоскости, интервальной псевдопрямой и интервальной прямой в многомерном интервальном пространстве


Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Романова Т.Е., Евсеева Л.Г., Шеховцов С.Б. Интервальная m-плоскость. Системи обробки інформації. 2004. № 12(40). С. 180-190.