1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 6(46)'2005
  5. Застосування нерегулярних хвилеводів з діелектриком в електронних комплексах авіатранспорту

Застосування нерегулярних хвилеводів з діелектриком в електронних комплексах авіатранспорту

С.О. Івко, А.С. Коломієць
Системи обробки інформації. — 2005. — № 6(46). С. 58-61.
УДК 621.372
Мова статті: українська


Анотація: Розглянуто можливість застосування нерегулярного комбінованого хвилеводно-діелектричного резонатору в якості елементу направлених антен льотно-підйомних засобів. Щілинні антени на комбінованих хвилеводно-діелектричних резонаторах дозволяють створювати не виступаючі над поверхнею обшивки антени, що актуально для об’єктів, які швидко рухаються, наприклад літаків або ракет. В роботі розглянуті питання визначення зовнішніх параметрів нерегулярного хвилеводно-діелектричного резонатору з щілинами в бічних поверхнях, для випадку, коли діелектрична пластина прямокутного поперечного перетину не торкається стінок хвилеводу. Проведений електродинамічний аналіз нерегулярного комбінованого хвилеводно-діелектричного резонатору з щілинами в широкій та вузькій стінках дозволив визначити провідності, що характеризують направлені властивості щілин.


Ключові слова: нерегулярний комбінований хвилеводно-діелектричний резонатор, направлена антена, льотно-підйомний засіб, щілинна антена
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Івко С.О., Коломієць А.С. Застосування нерегулярних хвилеводів з діелектриком в електронних комплексах авіатранспорту. Системи обробки інформації. 2005. № 6(46). С. 58-61.