1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 1(22)'2016
  5. Умови, завдання і основні принципи створення автоматизованої системи управління військами і зброєю

Умови, завдання і основні принципи створення автоматизованої системи управління військами і зброєю

Л. І. Поліщук , С. М. Богуцький , Т. В. Лаврут
УДК 621.396
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

В статті розглядаються умови, в яких знаходиться система управління Сухопутними військами ЗС України, які обумовлені постійним реформуванням їх впродовж усього часу існування, порядком організації і вимогами до неї відповідно до існуючих керівних документів і нормативно-правових актів з організації і ведення бойових дій і управління ними. На підставі аналізу досвіду створення АСУ військами і зброєю у збройних силах розвинених країн світу і проблемних питань створення ЄАСУ ЗС України сформульовані завдання і основні принципи, які на наш погляд, повинні бути враховані при створення АСУ військами і зброєю у Сухопутних військах ЗС України.
Ключові слова: єдиний інформаційно-комунікаційний простір, комплекс засобів автоматизації, автоматизована система управління
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Поліщук Л. І. Умови, завдання і основні принципи створення автоматизованої системи управління військами і зброєю / Л. І. Поліщук , С. М. Богуцький , Т. В. Лаврут  // Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. — 2016. — № 1. — С. 101-105.