1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(139)'2016
  5. Методика оцінки і прогнозування значень показників надійності програмно-керованих засобів зв’язку

Методика оцінки і прогнозування значень показників надійності програмно-керованих засобів зв’язку

С.Є. Гнатюк, О.В. Корнейко
Системи обробки інформації. — 2016. — № 2(139). – С. 138-143.
Тематика статті: Інфокомунікаційні системи
УДК 681.3.06
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

В статті на основі використання нових аналітичних моделей надійності програмного забезпечення, теоретично обґрунтовано методику кількісної оцінки і прогнозування значень показників надійності програмно-керованих засобів зв’язку за результатами підконтрольної експлуатації перспективних зразків, яку практично можливо реалізувати в реальних умовах. Методика призначена для кількісної оцінки і прогнозування за результатами даних підконтрольної експлуатації числа помилок в програмному забезпеченні, напрацювання на відмову програмного забезпечення, апаратних засобів і програмно-керованих засобів зв’язку в цілому, ймовірності їхної безвідмовної роботи за заданий період часу.
Ключові слова: показники надійності, системи зв’язку, програмно-керовані засоби зв’язку , напрацювання на відмову, середній час відмовлення
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Гнатюк С.Є. Методика оцінки і прогнозування значень показників надійності програмно-керованих засобів зв’язку / С.Є. Гнатюк, О.В. Корнейко  // Системи обробки інформації. – 2016. – № 2(139). – С. 138-143.