1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 3(140)'2016
  5. Аналіз та впровадження АСКОЕ на підприємствах

Аналіз та впровадження АСКОЕ на підприємствах

Ю.С. Олійник
Системи обробки інформації. — 2016. — № 3(140). – С. 213-216.
УДК 621.311
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Розглянуто автоматизовані системи обліку та контролю електричної енергії на підприємствах різного типу (АСКОЕ). Проаналізовано, які саме цілі та техніко-економічні задачі пред’являються до АСКОЕ. Наведено стислу характеристику впровадження даних систем у країнах з різним рівнем розвитку економіки. Також розглянуто, з яких елементів складається ця система, а саме АСКОЕ містить комплекс технічних, алгоритмічних, математичних та програмних засобів. Зроблено аналіз основної документації офіційного сайту державного підприємства «Енергоринок», а саме «Аналіз роботи ОЕС України», «Аналітична довідка», «Організація комерційного обліку» та наведено стан впровадження в експлуатацію та реєстрації АСКОЕ суб’єктів оптового ринку електричної енергії (станом на 2015 рік) в Україні.


Ключові слова: автоматизована система обліку та контролю електричної енергії, техніко-економічні задачі, оптовий ринок електричної енергії, вартість електричної енергії, лічильники електричної енергії, споживачі електричної енергії
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Олійник Ю. С. Аналіз та впровадження АСКОЕ на підприємствах / Ю.С. Олійник  // Системи обробки інформації. – 2016. – № 3(140). – С. 213-216.