1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 3(140)'2016
  5. Інноваційні підходи до підвищення ефективності екранування високочастотних електромагнітних випромінювань

Інноваційні підходи до підвищення ефективності екранування високочастотних електромагнітних випромінювань

В.В. Коваленко, О.М. Тихенко, В.П. Колумбет
Системи обробки інформації. — 2016. — № 3(140). – С. 238-240.
УДК 538.69.331.45
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Досліджено особливості екранування електромагнітних випромінювань в умовах їх впливу як на людей, так і на технічні засоби. Показано, що для підвищення ефективності перфорованих екранів необхідно враховувати співвідношення розмірів отворів, відстаней між ними та довжиною екранованої хвилі, також надано відповідний графічний матеріал. Для підвищення захисних властивостей таких екранів отвори необхідно виготовляти у вигляді хвилеводів. Ефективним методом зниження відбивальних властивостей таких екранів є те, що вхідні отвори хвилеводів повинні мати певну кривизну, радіус якої розраховується, виходячи з експериментальних даних.
Ключові слова: електромагнітне навантаження, електромагнітний екран, високочастотні випромінювання, перфорований екран, поглинальна здатність
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Коваленко В.В. Інноваційні підходи до підвищення ефективності екранування високочастотних електромагнітних випромінювань / В.В. Коваленко, О.М. Тихенко, В.П. Колумбет  // Системи обробки інформації. – 2016. – № 3(140). – С. 238-240.