1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 2(47)'2016
  5. Метод прогнозування обсягів завдань, що покладатимуться на ремонтно-відновлювальні органи під час операції (бойових дій)

Метод прогнозування обсягів завдань, що покладатимуться на ремонтно-відновлювальні органи під час операції (бойових дій)

О.В. Павловський
УДК 355.41
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

У статті представлено метод прогнозування обсягів завдань, що покладатимуться на ремонтновідновлювальні органи (РВО) озброєння та військової техніки (ОВТ) під час операції (бойових дій), зокрема кількості зразків ОВТ, евакуацію та ремонт яких має здійснювати той чи інший РВО, а також середньої трудомісткості ремонту ОВТ, який цим РВО виконуватиметься. Новизна запропонованого методу полягає в тому, що він базується на математичній моделі розподілу ремонтного фонду ОВТ, який утворюється під час операції (бойових дій), за трудомісткістю ремонту.
Ключові слова: прогнозування, евакуація, ремонт, озброєння та військова техніка
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Павловський О.В. Метод прогнозування обсягів завдань, що покладатимуться на ремонтно-відновлювальні органи під час операції (бойових дій) / О.В. Павловський  // Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. – 2016. – № 2(47). – С. 15-18.