1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 2(46)'2016
  5. Аналіз впливу надійності виробу на ресурсні показники. Взаємна залежність

Аналіз впливу надійності виробу на ресурсні показники. Взаємна залежність

М.В. Андрушко
УДК 629.7.017
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проведений аналіз показує, що ресурсні показники озброєння і військової техніки ЗС України не в повній мірі відображають якісні показники. Розглядаючи деякий часовий аналіз, можна зазначити, що для кожної події є можливість оцінити, на скільки можна затягнути момент настання події чи умови так, щоб загальний строк не змінився. Якість, надійність, довговічність і ресурсні показники виробу знаходяться в прямій залежності від комплексного використання методів наукової організації праці, виготовлення і управління з постійним удосконаленням технології і технологічного устаткування як кожного робочого місця так і підприємства в цілому, тобто усі сфери діяльності підприємства організовуються в інтересах вищезазначеного.


Ключові слова: якість, надійність, довговічність, ресурсні показники, пара протилежних значень, класифікація, технічний та економічний рівень, часова властивість, модернізація, часовий аналіз, комплексне використання методів
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Андрушко М. В. Аналіз впливу надійності виробу на ресурсні показники. Взаємна залежність / М.В. Андрушко  // Системи озброєння і військова техніка. – 2016. – № 2(46). – С. 67-69.