1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 1(147)'2017
  5. Удосконалена математична модель каналу радіозв’язку з ортогональним частотним мультиплексуванням при впливі дестабілізуючих факторів

Удосконалена математична модель каналу радіозв’язку з ортогональним частотним мультиплексуванням при впливі дестабілізуючих факторів

О. Г. Жук
Системи обробки інформації. — 2017. — № 1(147). — С. 73-79.
УДК 621.391
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

У статті запропоновано удосконалену математичну модель каналу радіозв’язку з ортогональним частотним мультиплексуванням, що дозволяє розрахувати вплив навмисних завад, тремтіння фази, квадратурну помилку та неузгодженість амплітуд при використанням багатопозиційної фазової та квадратурної амплітудної маніпуляцій.
Ключові слова: ортогональне частотне мультиплексування, сигнально-кодова конструкція, квадратурна амплітудна маніпуляція, фазова маніпуляція, дрижання фази.
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Жук О. Г. Удосконалена математична модель каналу радіозв’язку з ортогональним частотним мультиплексуванням при впливі дестабілізуючих факторів / О. Г. Жук  // Системи обробки інформації. — 2017. — № 1. — С. 73-79.