1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 2(27)'2017
  5. Методика роботи передового авіаційного навідника при управлінні підрозділами армійської авіації

Методика роботи передового авіаційного навідника при управлінні підрозділами армійської авіації

Р.М. Власенко, А.В. Шефелюк, І.П. Мажара
УДК 358.4:356.164
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Розроблено методику роботи передового авіаційного навідника при управлінні екіпажами та підрозділами армійської авіації. Розглянуто весь цикл управління: від початку вибору вигідної позиції на місцевості, визначення координат навідника на місцевості, а також визначення напрямку на ціль. Проаналізовано етапи прийому управління екіпажами від групи бойового управління, виявлення екіпажів візуально, встановлення двостороннього стійкого зв’язку, вивід екіпажа на опорний орієнтир, виправлення помилки у разі неточності виходу на орієнтир, виявлення об’єкта атаки, вивід повітряного судна в точку початку маневру і здійснення безпосереднього наведення, знищення цілі та повернення на аеродром базування після виконання завдання. Подано алгоритм послідовності дій передового авіаційного навідника, необхідної для успішного виконання наведення та знищення наземних цілей.


Ключові слова: екіпаж, управління екіпажами, доведення інформації, авіаційний навідник, наведення, цілевказівка, армійська авіація
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Власенко Р. М. Методика роботи передового авіаційного навідника при управлінні підрозділами армійської авіації / Р.М. Власенко, А.В. Шефелюк, І.П. Мажара  // Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. – 2017. – № 2(27). – С. 71-74. https://doi.org/10.30748/nitps.2017.27.13.