1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 2(50)'2017
  5. Експериментальний зразок автоматизованої системи пошуку підозрілих об’єктів на відео з безпілотного повітряного судна

Експериментальний зразок автоматизованої системи пошуку підозрілих об’єктів на відео з безпілотного повітряного судна

П.О. Приставка, В.І. Сорокопуд, А.В. Чирков
УДК 007.51:004.023(045)
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: При виконанні Збройними Силами бойових завдань значну роль відіграють розвідувальні дані. Останнім часом ефективним способом їх отримання є використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Але даний спосіб має свої особливості. Зокрема, для підвищення ефективності має сенс застосовувати автоматизовані методи обробки відеоданих з камери БПЛА. В даній публікації наведено опис експериментального зразка системи, що складається з БПЛА та наземної станції, призначеної для автоматизованого пошуку підозрілих об'єктів на відео в онлайн-режимі; на тестових прикладах показано адекватність системи, реалізованої за запропонованою схемою; зроблено висновки щодо перспектив подальшого розвитку системи, що описується.


Ключові слова: розвідка, пошук об’єктів, автоматизована система, безпілотне повітряне судно
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Приставка П. О. Експериментальний зразок автоматизованої системи пошуку підозрілих об’єктів на відео з безпілотного повітряного судна / П.О. Приставка, В.І. Сорокопуд, А.В. Чирков  // Системи озброєння і військова техніка. – 2017. – № 2(50). – С. 26-32.