1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(55)'2018
  5. Обґрунтування залежності результату загальновійськового бою від рівня якості змістовності управлінської інформації

Обґрунтування залежності результату загальновійськового бою від рівня якості змістовності управлінської інформації

В.П. Варакута, М.В. Левицький, Д.В. Дяченко, С.О. Стародубцев, О.Є. Забула
УДК 355.45:623.765.(043.3)
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті проведена інтегральна оцінка відповідності таких рівнів якості змістовності управлінської інформації, як її повнота, достовірність і корисність, до ефективності бойових дій. Математичний аналіз визначив залежність результатів загальновійськового бою від повної (достатньої) або часткової управлінської інформації, з достатнім рівнем корисності, що надходять з органу управління (вищого штабу) до об’єкту управління, в ролі якого виступають механізовані (танкові) підрозділи. Отримані в статті висновки і результати доцільно використовувати органам управління (вищим штабам: батальйонів, полків і бригад), як практичні рекомендації при організації прийняття об’єктами управління (командирами механізованих (танкових) підрозділів) зважених рішень на ведення ефективних (результативних) загальновійськових боїв.


Ключові слова: механізовані (танкові) підрозділи, теорія управління, система інформаційного забезпечення, достовірність, повнота і корисність управлінської інформації, часткова інформація, орган і об’єкт управління, збройний конфлікт, загальновійськовий бій, бойові дії, вогневий удар
Бібліографічний опис для цитування:
Варакута В.П., Левицький М.В., Дяченко Д.В., Стародубцев С.О., Забула О.Є. Обґрунтування залежності результату загальновійськового бою від рівня якості змістовності управлінської інформації. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2018. № 1(55). С. 8-16. https://doi.org/10.30748/zhups.2018.55.01.