1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(55)'2018
  5. Особливості експлуатації радіоелектронної техніки в радіотехнічних військах на етапі переозброєння

Особливості експлуатації радіоелектронної техніки в радіотехнічних військах на етапі переозброєння

В.Й. Климченко, М.Р. Арасланов, В.О. Тютюнник, А.А. Саваткова
УДК 623.4.017:621.396.6
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Розглядається особливості експлуатації та ремонту радіоелектронної техніки (РЕТ) в частинах та підрозділах радіотехнічних військ (РТВ) на підставі досвіду використання нових та модернізованих засобів радіолокації. З урахуванням схемно-конструктивних особливостей сучасних та перспективних радіолокаційних станцій (РЛС) формулюються загальні принципи в організації їх технічного обслуговування та ремонту, особливості взаємовідносин частин і представників промисловості (монтажних організацій) під час розгортання, введення до ладу та експлуатації нових зразків озброєння та військової техніки (ОВТ) РТВ, а також особливості підготовки особового складу бойових обслуг РЛС на етапі переозброєння.


Ключові слова: радіолокаційні станції, напрямки розвитку, експлуатація, модернізація, перспективи, технічне обслуговування
Бібліографічний опис для цитування:
Особливості експлуатації радіоелектронної техніки в радіотехнічних військах на етапі переозброєння / В.Й. Климченко, М.Р. Арасланов, В.О. Тютюнник, А.А. Саваткова  // Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. – 2018. – № 1(55). – С. 83-90. https://doi.org/10.30748/zhups.2018.55.11.