1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(55)'2018
  5. Формування професійної відповідальності майбутніх офіцерів в процесі професійної підготовки

Формування професійної відповідальності майбутніх офіцерів в процесі професійної підготовки

Л.О. Петрова, І.В. Петров
УДК 1:355.1
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В статті аналізується проблема формування професійної відповідальності майбутніх військових фахівців в процесі професійної підготовки. Авторами аналізується сутність поняття професійної відповідальності як провідної професійно-моральної якості офіцера. Обґрунтовано, що професійна відповідальність офіцера виступає у ролі інтегративної якості, що виявляється у здатності приймати обґрунтовані рішення у сфері військової діяльності, сумлінності у їх реалізації та готовності відповідати за їх результати та наслідки. В результаті дослідження розроблена модель формування професійної відповідальності, яка спрямована на оптимізацію професійного становлення майбутніх офіцерів.


Ключові слова: професійна підготовка, компетентність, феномен професійної відповідальності, модель формування професійної відповідальності
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Петрова Л.О., Петров І.В. Формування професійної відповідальності майбутніх офіцерів в процесі професійної підготовки. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2018. № 1(55). С. 167-171. https://doi.org/10.30748/zhups.2018.55.23.