1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 4(33)'2018
  5. Вимоги до віддалення і висоти розміщення імітаторів активних перешкод при полігонних випробуваннях оглядових РЛС

Вимоги до віддалення і висоти розміщення імітаторів активних перешкод при полігонних випробуваннях оглядових РЛС

В.Ф. Зюкін, В.Й. Климченко, С.В. Кукобко
УДК 621.396
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Розраховується точність оцінки параметрів зони виявлення оглядових РЛС РТВ залежно від віддален-ня і висоти розміщення випромінюючого пристрою, що імітує реальний постановник активних перешкод. Враховуються сферичність фазового фронту падаючої на антенну решітку РЛС електромагнітної хвилі, а також перевідбиття перешкоди підстилаючою поверхнею. Визначаються вимоги до віддалення і висоти розміщення імітатора перешкод при випробуваннях РЛС. Отримані результати дозволяють також аналізувати параметри зон виявлення при використанні противником передавачів перешкод, що закидаються на позицію РЛС, або таких, що розміщуються на міні-БПЛА, які здійснюють польоти в межах ближньої зони антени РЛС.


Ключові слова: постановник активних перешкод, імітатор активних маскуючих перешкод, віддалення від РЛС і висота розміщення імітатора перешкод, зона виявлення РЛС при дії активних маскуючих перешкод
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Зюкін В. Ф. Вимоги до віддалення і висоти розміщення імітаторів активних перешкод при полігонних випробуваннях оглядових РЛС / В.Ф. Зюкін, В.Й. Климченко, С.В. Кукобко  // Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. – 2018. – № 4(33). – С. 52-59. https://doi.org/10.30748/nitps.2018.33.07.