1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 4(32)'2012
  5. Погляди на створення і застосування багатофункціональних надзвукових безпілотних авіаційних комплексів для зниження втрат Повітряних Сил Збройних Сил України при вирішенні завдань завоювання переваги в повітрі в операціях (бойових діях)

Погляди на створення і застосування багатофункціональних надзвукових безпілотних авіаційних комплексів для зниження втрат Повітряних Сил Збройних Сил України при вирішенні завдань завоювання переваги в повітрі в операціях (бойових діях)

О.М. Жарик
УДК 358 : 007.35
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: З використанням аналітичного, системного аналізу досвіду локальних війн та збройних конфліктів сучасності викладені погляди на створення і застосування перспективних безпілотних авіаційних комплексів для введення противника в оману, вогневого ураження, ведення повітряної розвідки, виконання інших завдань в операціях (бойових діях).


Ключові слова: безпілотні авіаційні комплекси, багатофункціональні безпілотні авіаційні комплекси, безпілотні літальні апарати, пастки автономного польоту, введення в оману, вогневе ураження, повітряна розвідка, постановка перешкод, ефективність, ефект, операція, бойові дії, ППО
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Жарик О.М. Погляди на створення і застосування багатофункціональних надзвукових безпілотних авіаційних комплексів для зниження втрат Повітряних Сил Збройних Сил України при вирішенні завдань завоювання переваги в повітрі в операціях (бойових діях). Системи озброєння і військова техніка. 2012. № 4(32). С. 30-33.