1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 3(35)'2013
  5. Підвищення ефективності функціонування аеронавігаційної системи в умовах ризику

Підвищення ефективності функціонування аеронавігаційної системи в умовах ризику

О.М. Алєксєєв, Г.Ф. Аргунов, Д.Г. Бабейчук, Д.О. Легерда
УДК 621.396.933(045)
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проактивні заходи з профілактики авіаційних пригод та інцидентів в діяльності цивільної авіації пов’язані з прийняттям різноманітних рішень, яким незалежно від їх класифікаційних ознак, завжди притаманний певний ризик стохастичного чи не стохастичного характеру. Ці рішення за своїми наслідками поділяються на такі, що дають позитивний результат (прибуток, – ефект) та такі, що призводять до негативних результатів (збитків, – дефект). Запропонована модель оцінювання відповідного ефекту / дефекту цих рішень, яка спирається на класичний критерій Вальда. Її емпірична реалізація в умовах повної невизначеності дозволила отримати практично прийнятні результати.


Ключові слова: безпека польотів, чинники ризику, прийняття рішень та їх ефекти / дефекти профілактика авіаційних пригод та інцидентів
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Алєксєєв О.М., Аргунов Г.Ф., Бабейчук Д.Г., Легерда Д.О. Підвищення ефективності функціонування аеронавігаційної системи в умовах ризику. Системи озброєння і військова техніка. 2013. № 3(35). С. 45-47.

Whoops, looks like something went wrong.