1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 3(35)'2013
  5. Математична модель дослідження пропускної здатності бездротових інформаційно-комунікаційних мереж

Математична модель дослідження пропускної здатності бездротових інформаційно-комунікаційних мереж

О. С. Бойченко, В. В. Воротніков, Ю. О. Кулаков
УДК 621.396. 642. 2
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

В статті запропоновано дослідження пропускної здатності бездротових ІКМ при передачі даних різних інформаційних категорій. Знаходження пропускної здатності бездротових ІКМ реалізовано з використанням методів, які засновані на теорії масового обслуговування. Проведена оцінка пропускної здатності в залежності від структури ІКМ та довжини пакетів, що використовуються для передачі різних інформаційних категорій.
Ключові слова: пропускна здатність, бездротові інформаційно-комунікаційні мережі, віртуальні слоти, колізія, втрати пакетів
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Бойченко О. С. Математична модель дослідження пропускної здатності бездротових інформаційно-комунікаційних мереж / О. С. Бойченко, В. В. Воротніков, Ю. О. Кулаков  // Системи озброєння і військова техніка. — 2013. — № 3. — С. 59-62.