Динамічні нечіткі множини

А.А. Адаменко
УДК 519.816
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проведено аналіз розвитку математичної теорії прийняття рішень в умовах невизначеності. Проаналізовані переваги та недоліки теорії нечітких множин. Обґрунтована наявність динамічних моделей, у рамках яких або протягом використання яких доцільно передбачати можливість зміни виду функцій приналежності нечітких множин, за допомогою яких в умовах невизначеності описуються деякі знання чи явища. Запропоновано поняття динамічної нечіткої множини, використання якого доцільно у таких динамічних моделях.


Ключові слова: невизначеність, динамічні моделі, нечіткі множини
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Адаменко А.А. Динамічні нечіткі множини. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2010. № 1(23). С. 90-93.

Whoops, looks like something went wrong.