1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(23)'2010
  5. Методичні підходи до побудови комп’ютерної інформаційної системи технічного регулювання України, як складової системи “Електронний уряд”

Методичні підходи до побудови комп’ютерної інформаційної системи технічного регулювання України, як складової системи “Електронний уряд”

Л.М. Віткін, Т.А. Лемешко, Г.І. Хімічева, А.С. Зенкін
УДК 621.3
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В роботі запропоновано методичні підходи щодо створення корпоративної інформаційної системи технічного регулювання на основі системно-процесного підходу до управління органом виконавчої влади у сфері технічного регулювання. Розроблено модель надання послуг у сфері стандартизації та інших споріднених видів діяльності на основі індивідуального портрету споживача. Використання представлених в роботі підходів дозволить підвищити рівень національних проектів розробки електронного уряду і розпочати впровадження концепції GOV 2.0, що сприятиме переходу на якісно новий рівень надання послуг громадянам України органами влади.


Ключові слова: інформаційна система, інформаційні технології, технічне регулювання
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Віткін Л.М., Лемешко Т.А., Хімічева Г.І., Зенкін А.С. Методичні підходи до побудови комп’ютерної інформаційної системи технічного регулювання України, як складової системи “Електронний уряд”. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2010. № 1(23). С. 97-103.