1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 2(24)'2010
  5. Формування псевдовипадкових послідовностей максимального періоду із використанням модулярних перетворень

Формування псевдовипадкових послідовностей максимального періоду із використанням модулярних перетворень

О.О. Кузнецов, В.Ю. Ковтун, Ю.М. Рябуха
УДК 681.3.06
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Розглядаються методи формування псевдовипадкових послідовностей із використанням модулярних перетворень. Досліджуються правила формування псевдовипадкових чисел та періодичні властивості відповідних послідовностей. Розробляється удосконалений метод, який за рахунок додаткового введення рекурентних перетворень дозволяє формувати послідовності максимального періоду та позбутися наявності слабких ключів.
Ключові слова: псевдовипадкова послідовність, модулярне перетворення, ключ, рекурентність
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кузнецов О.О. Формування псевдовипадкових послідовностей максимального періоду із використанням модулярних перетворень / О.О. Кузнецов, В.Ю. Ковтун, Ю.М. Рябуха  // Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. – 2010. – № 2(24). – С. 67-71.