1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(27)'2011
  5. Формування методологічних підходів до визначення коефіцієнтів безпеки основних елементів аміачної холодильної установки за критерієм «вплив суб'єкта»

Формування методологічних підходів до визначення коефіцієнтів безпеки основних елементів аміачної холодильної установки за критерієм «вплив суб'єкта»

В.В. Коврегін, Д.В. Тарадуда, Р.І. Шевченко
УДК 351.861
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: На основі аналізу та узагальнення причин відмов технічних систем в результаті помилок людини, визначено фактори небезпеки, що можуть призвести до виникнення аварійної ситуації на аміачній холодильній установці. Формалізовано процедуру визначення коефіцієнтів безпеки основних вузлів аміачної холодильної установки за критерієм «вплив суб’єкта», як основи процесу визначення пріоритетів та управління ризиком виникнення аварії на об'єкті контролю.


Ключові слова: аміак, холодильна установка, оцінка ризику, потенційно небезпечний об’єкт, відмови в результаті помилок людини
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Коврегін В.В., Тарадуда Д.В., Шевченко Р.І. Формування методологічних підходів до визначення коефіцієнтів безпеки основних елементів аміачної холодильної установки за критерієм «вплив суб'єкта». Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2011. № 1(27). С. 233-236.