1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 3(29)'2011
  5. Особливості дій складових воєнної організації держави в умовах надзвичайних обставин

Особливості дій складових воєнної організації держави в умовах надзвичайних обставин

Г.В. Єфімов
УДК 4.825
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Стаття присвячена дослідженню участі частин та підрозділів Збройних Сил України у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, узагальненню основних змін у поглядах на застосування збройних сил провідних країн світу та НАТО в аналогічних умовах. Основна увага зосереджена на аналізі власної законодавчої бази з метою виявлення суттєвих розбіжностей у питаннях спільного застосування цивільних та військових формувань в різноманітних надзвичайних ситуаціях. Визначається необхідність вивчення досвіду провідних країн світу та удосконалення існуючої законодавчої бази з метою створення ефективної моделі організації цивільного захисту населення в Україні.


Ключові слова: надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, цивільний захист, цивільна оборона, нетрадиційні воєнні операції, провідні країни світу, Міністерство надзвичайних ситуацій, Збройні Сили України
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Єфімов Г.В. Особливості дій складових воєнної організації держави в умовах надзвичайних обставин. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2011. № 3(29). С. 226-230.