1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(30)'2012
  5. Особливості алгоритму дій начальника служби метрології та стандартизації військової частини при проведені операції

Особливості алгоритму дій начальника служби метрології та стандартизації військової частини при проведені операції

В.В. Козел, М.П. Савченко
УДК 621.3
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В статті на підставі результатів аналізу тенденцій розвитку озброєння та військової техніки обґрунтована роль і значення метрологічного забезпечення озброєння та військової техніки при підготовці та в ході проведенні сучасних військових операцій. Обґрунтований алгоритм дій начальника служби метрології та стандартизації військової частини, сформульовані пропозиції до висновку начальника служби метрології та стандартизації з оцінки обстановки з метрологічного забезпечення та пропозиції до його доповіді щодо метрологічного забезпечення військової частини (підрозділу) в операції.


Ключові слова: начальник служби метрології та стандартизації, метрологічне забезпечення, озброєння та військова техніка, військові операції
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Козел В. В. Особливості алгоритму дій начальника служби метрології та стандартизації військової частини при проведені операції / В.В. Козел, М.П. Савченко  // Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. – 2012. – № 1(30). – С. 172-174.