1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(34)'2013
  5. Комунікативні стратегії і тактики спору в правоохоронному дискурсі в аспекті англо-українського перекладу (на матеріалі американських художніх фільмів)

Комунікативні стратегії і тактики спору в правоохоронному дискурсі в аспекті англо-українського перекладу (на матеріалі американських художніх фільмів)

В.В. Риб’як
Тематика статті: Правове забезпечення
УДК 82.03=03.111=161.2
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Комунікативні стратегії та тактики спору в правоохоронному дискурсі в аспекті англо-українського перекладу (на матеріалі американських художніх фільмів). Уточнено поняття спору в проекції на діяльність сил охорони правопорядку. Виявлені основні комунікативні стратегії та тактики спору в правоохоронного дискурсу. Обґрунтовано, що переклад комунікативних стратегій та тактик спору у правоохоронній сфері залежить від умов дискурсу.


Ключові слова: спір, правоохоронний дискурс, комунікативна тактика, комунікативна стратегія, способи перекладу
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Риб’як В.В. Комунікативні стратегії і тактики спору в правоохоронному дискурсі в аспекті англо-українського перекладу (на матеріалі американських художніх фільмів). Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2013. № 1(34). С. 213-214.