1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(38)'2014
  5. Умовна ймовірність ураження цілі з врахуванням надійності роботи елементів комплексу і протидії стрільби ракетами

Умовна ймовірність ураження цілі з врахуванням надійності роботи елементів комплексу і протидії стрільби ракетами

О. В. Коломійцев , В. Є. Кудряшов , О. О. Адамовский , А. А. Коротя
УДК 355.58
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Надаються результати математичного моделювання ймовірностей входу та не виходу цілі з зон ураження та пуску комплексу. Запропоновано варіант визначення значень пристосованості комплексу при стрільбі по цілі, що маневрує. Приводиться підхід до розрахунку середніх квадратичних відхилень помилок наведення ракет в умовах завад. Обґрунтовані коефіцієнти завадостійкості станцій та системи комплексу. Представлені величини умовних ймовірностей ураження цілі з обліком надійності елементів комплексу, дії завад і маневру цілі та вогневої протидії противника. Це дозволяє забезпечити моделювання значень ефективності стрільби ракетами в залежності від технічних характеристик комплексу та протидії противника. Показані отримані аналітичні вирази для математичного моделювання та графічний матеріал.
Ключові слова: ймовірність входу цілі у зону ураження та пуску, параметр цілі та її дальність, систематична складова і середнє квадратичне відхилення помилок наведення ракет, коефіцієнти завадостійкості станцій і системи комплексу, умовна імовірність ураження цілі
Бібліографічний опис для цитування:
Коломійцев О. В. Умовна ймовірність ураження цілі з врахуванням надійності роботи елементів комплексу і протидії стрільби ракетами / О. В. Коломійцев , В. Є. Кудряшов , О. О. Адамовский , А. А. Коротя  // Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. — 2014. — № 1. — С. 3-9.