1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(38)'2014
  5. Умовна ймовірність ураження цілі з врахуванням надійності роботи елементів комплексу і протидії стрільби ракетами

Умовна ймовірність ураження цілі з врахуванням надійності роботи елементів комплексу і протидії стрільби ракетами

О.В. Коломійцев, В.Є. Кудряшов, О.О. Адамовский, А.А. Коротя
УДК 355.58
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Надаються результати математичного моделювання ймовірностей входу та не виходу цілі з зон ураження та пуску комплексу. Запропоновано варіант визначення значень пристосованості комплексу при стрільбі по цілі, що маневрує. Приводиться підхід до розрахунку середніх квадратичних відхилень помилок наведення ракет в умовах завад. Обґрунтовані коефіцієнти завадостійкості станцій та системи комплексу. Представлені величини умовних ймовірностей ураження цілі з обліком надійності елементів комплексу, дії завад і маневру цілі та вогневої протидії противника. Це дозволяє забезпечити моделювання значень ефективності стрільби ракетами в залежності від технічних характеристик комплексу та протидії противника. Показані отримані аналітичні вирази для математичного моделювання та графічний матеріал.


Ключові слова: ймовірність входу цілі у зону ураження та пуску, параметр цілі та її дальність, систематична складова і середнє квадратичне відхилення помилок наведення ракет, коефіцієнти завадостійкості станцій і системи комплексу, умовна імовірність ураження цілі
Бібліографічний опис для цитування:
Коломійцев О.В., Кудряшов В.Є., Адамовский О.О., Коротя А.А. Умовна ймовірність ураження цілі з врахуванням надійності роботи елементів комплексу і протидії стрільби ракетами. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2014. № 1(38). С. 3-9.