Критерії оцінки льотної підготовки майбутнього льотчика

Д.В. Сіненко, Ю.Г. Бусигін
Тематика статті: Виховання
УДК 37.01:629.7
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті розглядаються основні критерії оцінки льотної підготовки курсантів-льотчиків, такі як рівень літної підготовки, якість підготовки та надійність діяльності льотчика в польоті. Обґрунтовується необхідність знань командирами (інструкторами) рівня льотної підготовки кожного курсанта за основними критеріями її оцінки у всіх випадках, коли плануються польоти, що дає можливість попередити випуск в політ курсанта на виконання завдання в умовах, до польотів у яких він не підготовлений. Розглядаються випадки, коли незнання командирами (інструкторами) рівня підготовленості курсанта до польоту приводили не тільки до невиконання польотного завдання, але й до льотних подій.


Ключові слова: критерії оцінки, льотна підготовка, натренованість, психологічна готовність, підготовка до польотів, льотні здібності, польотне завдання
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Сіненко Д.В., Бусигін Ю.Г. Критерії оцінки льотної підготовки майбутнього льотчика. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2009. № 3(21). С. 220-222.