1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 1(17)'2002
  5. Окружность девяти точек в случае произвольного треугольника

Окружность девяти точек в случае произвольного треугольника

С. В. Гадецкая
Системи обробки інформації. — 2002. — № 1(17). — С. 123-128.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 514.112.3
Мова статті: російська
Анотації на мовах:

Приведено доказательство существования окружности девяти точек для тупоугольного и прямоугольного треугольников
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Гадецкая С. В. Окружность девяти точек в случае произвольного треугольника / С. В. Гадецкая  // Системи обробки інформації. — 2002. — № 1. — С. 123-128.