1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 1(17)'2002
  5. Моделювання обробки запитів у інформаційних системах

Моделювання обробки запитів у інформаційних системах

Г.А. Кучук, М.І. Гіневський, Ю.О. Акімова
Системи обробки інформації. — 2002. — № 1(17). — С. 253-257.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 619.23
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Розглянуто підхід до будування моделей обробки запитів у системах М/G/1
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кучук Г. А. Моделювання обробки запитів у інформаційних системах / Г.А. Кучук, М.І. Гіневський, Ю.О. Акімова  // Системи обробки інформації. — 2002. — № 1. — С. 253-257.