1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(83)'2010
  5. Визначення вимог до web-сайтів фармацевтичної спрямованості для забезпечення їх комунікативної функціональності

Визначення вимог до web-сайтів фармацевтичної спрямованості для забезпечення їх комунікативної функціональності

О.В. Дорохов, І. Моісіл, Л.П. Дорохова
Системи обробки інформації. — 2010. — № 2(83). С. 200-202.
УДК 658.7:519.9
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Визначено перспективні напрямки використання можливостей мережі Інтернету, як сучасного засобу інформаційних маркетингових комунікацій на ринку фармацевтичної продукції та товарів медичного призначення в України. Розглянуто основні критерії та параметри для оцінювання споживацьких якостей вебсайтів фармацевтичних підприємств, які займаються виробництвом, оптовою та роздрібною торгівлею і дистрибуцією лікарських засобів та медичних товарів. Наведено основні вимоги до функціональності та змісту таких сайтів з точки зору користувачів – населення, замовників, покупців лікарських засобів і товарів медичного призначення. Для формалізації й отримання розрахункових інтегральних оцінок якості фармацевтичних сайтів запропоновано застосування методів та моделей на основі теорії нечітких множин.


Ключові слова: фармацевтичний ринок, маркетингові Інтернет-комунікації, web-сайт фармацевтичних підприємств, оцінювання функціональності Інтернет-сайту
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Дорохов О.В., Моісіл І., Дорохова Л.П. Визначення вимог до web-сайтів фармацевтичної спрямованості для забезпечення їх комунікативної функціональності. Системи обробки інформації. 2010. № 2(83). С. 200-202.