1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 3(84)'2010
  5. Використання нелінійних стохастичних диференціальних систем для захисту мовних сигналів

Використання нелінійних стохастичних диференціальних систем для захисту мовних сигналів

С.Б. Приходько
Системи обробки інформації. — 2010. — № 3(84). – С. 75-76.
УДК 681.3:519.62:519.711
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Запропоновано новий підхід для захисту мовних сигналів, який оснований на використанні нелінійних стохастичних диференціальних систем.
Ключові слова: захист мовного сигналу, стохастична диференціальна система
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Приходько С.Б. Використання нелінійних стохастичних диференціальних систем для захисту мовних сигналів / С.Б. Приходько  // Системи обробки інформації. – 2010. – № 3(84). – С. 75-76.