1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 3(84)'2010
  5. Помехоустойчивые стеганографические алгоритмы на основе дискретного косинусного преобразования

Помехоустойчивые стеганографические алгоритмы на основе дискретного косинусного преобразования

А.А. Яковенко
Системи обробки інформації. — 2010. — № 3(84). – С. 168-169.
УДК 004.056.5
Мова статті: російська
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Яковенко А.А. Помехоустойчивые стеганографические алгоритмы на основе дискретного косинусного преобразования / А.А. Яковенко  // Системи обробки інформації. – 2010. – № 3(84). – С. 168-169.