1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 1(18)'2015
  5. Основні напрямки розвитку системи зв'язку і автоматизації

Основні напрямки розвитку системи зв'язку і автоматизації

Л.І. Поліщук, С.М. Богуцький, Т.В. Лаврут
УДК 621.396
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Системи управління військами і зброєю при веденні бойових дій в сучасних умовах за останні десятиліття зазнали значних змін завдяки їх всебічній автоматизації. В ЗС України проблема створення ЄАСУ і її складових в усіх ланках управління, видах, родах військ і спеціальних військах дискутується з початку 90-х років минулого століття, але практично нічого не створено. Однією з причин такого стану є застаріла, на 90 % аналогова, повністю розбалансована з різних причин система зв’язку і автоматизації, яка є матеріально технічною основою і транспортною мережею обміну інформацією для різних АСУ. В статті пропонуються узагальнені основні напрямки створення і удосконалення одного із елементів системи управління – системи зв’язку і автоматизації.


Ключові слова: система зв’язку і автоматизації, автоматизовані системи управління, компонента військової системи зв'язку, мобільні абонентські військові системи
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Поліщук Л.І., Богуцький С.М., Лаврут Т.В. Основні напрямки розвитку системи зв'язку і автоматизації. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. 2015. № 1(18). С. 87-91.

Whoops, looks like something went wrong.