1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 1(18)'2015
  5. Метод захисту інформації на основі стеганографічних систем

Метод захисту інформації на основі стеганографічних систем

А. Е. Бекіров
УДК 681.3
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

В даній статті запропоновано підхід для підвищення інформаційної безпеки на основі використання методів цифрової стеганографії. Проводиться аналіз недоліків існуючих методів безпосереднього вбудовування інформації на різні позиції просторово-часового представлення контейнера-зображення. Для підвищення візуальної стійкості існуючих методів вбудовування вводиться функціонал від числа з будованою інформацією. Вводиться система властивостей, якими повинен володіти функціонал від числа із вбудованою інформацією. Для відповідності вимогам візуальної стійкості стеганочисла, стійкості до трансформування і атак сформульовано підхід для функціонального перетворення на основі позиційного кодування.
Ключові слова: цифрова стеганографія, алгоритми вбудовування, візуальна стійкість, стеганограмма, нерівновагове позиційне число, нерівновагове позиційне кодування
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Бекіров А. Е. Метод захисту інформації на основі стеганографічних систем / А. Е. Бекіров  // Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. — 2015. — № 1. — С. 130-133.

Whoops, looks like something went wrong.