1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 1(18)'2015
  5. Метод захисту інформації на основі стеганографічних систем

Метод захисту інформації на основі стеганографічних систем

А.Е. Бекіров
УДК 681.3
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В даній статті запропоновано підхід для підвищення інформаційної безпеки на основі використання методів цифрової стеганографії. Проводиться аналіз недоліків існуючих методів безпосереднього вбудовування інформації на різні позиції просторово-часового представлення контейнера-зображення. Для підвищення візуальної стійкості існуючих методів вбудовування вводиться функціонал від числа з будованою інформацією. Вводиться система властивостей, якими повинен володіти функціонал від числа із вбудованою інформацією. Для відповідності вимогам візуальної стійкості стеганочисла, стійкості до трансформування і атак сформульовано підхід для функціонального перетворення на основі позиційного кодування.


Ключові слова: цифрова стеганографія, алгоритми вбудовування, візуальна стійкість, стеганограмма, нерівновагове позиційне число, нерівновагове позиційне кодування
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Бекіров А.Е. Метод захисту інформації на основі стеганографічних систем. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. 2015. № 1(18). С. 130-133.