1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 7(88)'2010
  5. Спосіб інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять

Спосіб інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять

В. Г. Головань , О. М. Дроздов , В. В. Маміч
Системи обробки інформації. — 2010. — № 7(88). — С. 112-116.
УДК 372:004 (0,75.3)
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

У статті пропонується досить ефективна і проста у використанні технологія інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять шляхом нестандартного використання можливостей офісних програм Power Point і Word від Mikrosoft. Перевага пропонованої технології полягає в тому, що вона дозволяє будь-якому викладачеві й на будь-який ПЕОМ в стислий час легко реалізувати власне бачення навчального матеріалу, анімувати його із забезпеченням принципів наочності й інтерактивності. Важливою є також можливість створення комп’ютерних слайд-фільмів (КСФ) на базі електронної навчальної графіки, яка вже існує через попереднє видання друкованих навчальних видань, що веде до суттєвої економії коштів і робочого часу.
Ключові слова: комп’ютерний слайд-фільм, причино-наслідковий перебіг подій, комп’ютерна анімація, інформаційна технологія підтримки навчального процесу
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Головань В. Г. Спосіб інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять / В. Г. Головань , О. М. Дроздов , В. В. Маміч  // Системи обробки інформації. — 2010. — № 7. — С. 112-116.