1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 1(1)'2009
  5. Методика роботи посадових осіб органів управління Повітряних Сил при прийнятті рішень на бойові дії за допомогою інформаційно-аналітичної моделі процесів підготовки і прийняття рішень «ЕШЕЛОН-ІНФ»

Методика роботи посадових осіб органів управління Повітряних Сил при прийнятті рішень на бойові дії за допомогою інформаційно-аналітичної моделі процесів підготовки і прийняття рішень «ЕШЕЛОН-ІНФ»

Є.Б. Смірнов
УДК 519.816:004.9
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Розкриті основні положення методики роботи органів управління Повітряних Сил при прийнятті рішень на бойові дії за допомогою розробленої інформаційно-аналітичної моделі процесів підготовки і прийняття рішень «ЕШЕЛОН-ІНФ». Розглядаються нові схеми організації роботи органів управління при прийнятті рішень на бойові дії, при організації і проведенні тренувань та навчань.


Ключові слова: прийняття рішень, інформаційно-аналітична модель, органи управління
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Смірнов Є.Б. Методика роботи посадових осіб органів управління Повітряних Сил при прийнятті рішень на бойові дії за допомогою інформаційно-аналітичної моделі процесів підготовки і прийняття рішень «ЕШЕЛОН-ІНФ». Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. 2009. № 1(1). С. 19-26.