1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(92)'2011
  5. Математична модель та розв’язок оптимізаційної задачі розподілу ресурсів проекту

Математична модель та розв’язок оптимізаційної задачі розподілу ресурсів проекту

І. А. Чуб, М. В. Новожилова, І. В. Беленченко
Системи обробки інформації. — 2011. — № 2(92). — С. 291-294.
УДК 519.85
Мова статті: українська
Анотації на мовах:

Розглянуто математичну модель та метод розв’язання оптимізаційної задачі розподілу ресурсів проекту як задачі розміщення об’єктів зі змінними метричними характеристиками.
Ключові слова: задачі розподілу ресурсів проектів, розміщення об’єктів, оптимізація
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Чуб І. А. Математична модель та розв’язок оптимізаційної задачі розподілу ресурсів проекту / І. А. Чуб, М. В. Новожилова, І. В. Беленченко  // Системи обробки інформації. — 2011. — № 2. — С. 291-294.