1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 4(94)'2011
  5. Схеми захисту інформації Мак-Елліса з алгеброгеометричними кодами на просторових кривих

Схеми захисту інформації Мак-Елліса з алгеброгеометричними кодами на просторових кривих

В.І. Грабчак, І.В. Пасько
Системи обробки інформації. — 2011. — № 4(94). С. 151-157.
УДК 621.391
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті досліджуються питання побудови кодових схем захисту інформації доказової стійкості Мак-Елліса з використанням алгеброгеометричних кодів на просторових кривих, що задаються у проективному просторі Р3 сумісними рішеннями сукупності двох однорідних рівнянь від чотирьох змінних, застосування яких дозволить інтегровано забезпечити достовірність і конфіденційність інформації у телекомунікаційних системах. Наведений приклад їх практичної реалізації.


Ключові слова: кодові схеми захисту інформації, схема Мак-Елліса, алгеброгеометричні коди на просторових кривих
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Грабчак В.І., Пасько І.В. Схеми захисту інформації Мак-Елліса з алгеброгеометричними кодами на просторових кривих. Системи обробки інформації. 2011. № 4(94). С. 151-157.

Whoops, looks like something went wrong.