Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил

Збірник наукових праць

Василишин Володимир Іванович – заступник головного редактору наукового видання "Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил", доктор технічних наук, доцент, начальник кафедри радіоелектронних систем пунктів управління Повітряних Сил факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Основні напрями наукової діяльності пов’язані з забезпеченням необхідної ефективності радіотехнічних систем в умовах малого об’єму вибірки, низького відношення сигнал-шум, апріорної невизначеності відносно статистичних характеристик сигнально-перешкодової обстановки, коли умови для застосування класичних методів обробки спостережень не виконуються. Значний внесок зроблений в розвиток теоретичних основ і методів спільного застосування класичних методів статистичної обробки спостережень, методів нелінійної динаміки та нетрадиційних методів математичної статистики, а саме технології сурогатних даних, з метою підвищення ефективності багатоканальних радіолокаційних та телекомунікаційних систем при вирішенні завдань просторового та часового спектрального аналізу сигналів в вказаних умовах, телекомунікаційних систем (з використанням MIMO, OFDM та інших технологій) з метою підвищення швидкості передачі інформації та зменшення імовірності бітової помилки.

Нагороджений авардом молодого вченого (Young Scientist Award) на 27-й генеральній асамблеї міжнародної спілки вчених з радіоелектроніки (XXVII URSI GA), м. Маастріхт, Нідерланди, 2002 рік. Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в номінації за наукові досягнення у 2008 році.

Автор більш ніж 150 публікацій, зокрема 20 підручників та навчальних посібників, 1 монографії.

ORCID ID: 0000-0002-5461-0125

Scopus Author ID: 8383205800

Web of Science: I-4737-2018