НовиниРезультати змагань

“Перша Столиця” в фіналі футбольної ліги учасників АТО

Наприкінці вересня 2017 року на стадіоні університету відбувся фінальний тур  дивізіону “Схід” Всеукраїнської Футбольної ліги учасників АТО .

В першому матчі зустрілись команди ФК “Метеор” м. Дніпро та ФК “ГУ НПУ Дніпропетровської обасті”, матч закінчився з рахунком 0:0.

В наступній  грі зустрілись  лідери чемпіонату ФК “Гепард” м. Запоріжжя та ФК “Перша Столиця ” м. Харків, в запеклій боротьбі ніхто не став переможцем, матч закінчився  нічийним результатом 0:0. За підсумками туру фіналістами стали команди з міста Запоріжжя ФК “Гепард” та  з міста Харкова  “Перша Столиця “, до складу якої входять офіцери та курсанти Харківського національного  університету  Повітряних Сил.

Після футбольних баталій відбулося урочисте закриття змагань. Нагородження переможців чемпіонату проводив начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв та президент федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

Команди фіналісти в період з 10 по 13 жовтня 2017 року проведуть  фінальні ігри, які пройдуть за олімпійською системою, і будуть змагатися за кубок героїв АТО на полях навчально-тренувальної бази “Динамо” (Київ) у м. Конче-Заспа.

Напередодні державного свята  Дня Захисника України переможець турніру отримає перехідний кубок героїв АТО.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших перемог.

Попередній запис

Майбутні офіцери-зенітники вдосконалили навички з бойової стрільби

Наступний запис

В університеті розпочато активну фазу занять зі спеціальної фізичної підготовки