НовиниНовини Льотного факультету

Перше побачення з небом

«Екіпажі! По літаках!». За цією командою начальника Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової ТСО України Сергія Філатова 30 травня 2018 року курсанти 2 курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вперше у своєму житті приступили до практичного льотного навчання на легкомоторному літаку вітчизняного виробництва ХАЗ-30. За словами досвідчених льотчиків, «щоб стати крилатим, необхідна спрямованість до польоту». Але нинішнім курсантам-кожедубівцям спрямованості та великого бажання вистачає. Прийшов час з’ясувати придатність курсантів до льотного навчання. І саме виконання польотних завдань на легкомоторному ХАЗ-30 дозволяє виконати це надважливе завдання профпридатності.

З урочистими привітаннями курсантів до Харківського аероклубу прибули ТВО начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Олексій Котов, завідувач кафедри авіаційного транспорту інституту цивільної авіації ХНУПС, заслужений машинобудівник України, Герой України, доктор технічних наук, професор Анатолій М’ялиця, начальник управління авіації та авіаційних видів спорту ТСО України Юрій Прокопчук Ю.В., голова ГО «ТСО України» Сергій Кошин, учасник бойових дій, захисник Донецького аеропорту, кавалер орденів Богдана Хмельницького ІІ-ІІІ ст. підполковник запасу Віталій Баранов.

Головною довгоочікуваною подією для кожного з курсантів став дебютний ознайомчий політ разом з льотчиком-інструктором та перші незабутні враження від отриманих емоцій після омріяного польоту. Саме у такі моменти всі учасники освітнього процесу одночасно відчувають справжнє професійне задоволення: педагоги – від результатів своєї праці, навчаємі – від відчуття досяжності мрії літати. І як тут не пригадати строки Гімну нашого університету:

«Висота починається з нас,

З альма-матер закоханих в небо,

З Кожедуба ім’ям на вустах

Ми до мрії крокуєм натхненно».

За доброю традицією, вінцем урочистостей стало колективне фотографування на добру згадку про визначну подію в житті нашого університету.

Попередній запис

Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед студентів класичних та технічних ВНЗ України з навчальної дисципліни «Математика»

Наступний запис

Ігри інтелекту та логіки