Новини

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ

З метою відбору спортсменів до збірних команд університету, організації дозвілля особового складу на період карантину, підвищення стійкості організму до різного роду вірусів на протязі жовтня спортивним комітетом університету, тренерським складом кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту було організовано та проведено Спартакіаду серед перших курсів.

Кожен першокурсник – учасник змагань мав можливість спробувати власні сили у тому виду спорту, у якому міг якнайкраще себе проявити. А різноманіття представлених в університеті видів спорту, і в правду вражає – це і  бадмінтон, настільний теніс, шахи, шашки, волейбол,  баскетбол, міні-футбол, гирьовий спорт, армспорт, кросфіт, плавання, воєнізований крос, рукопашний бій, кіберспорт, швидкісна стрільба та багатоборства ВСК. За призові місця змагалися курсанти перших курсів усіх 6 факультетів університету та ВКСС. Протягом усієї спартакіади  кожна команда продемонструвала майстерність, добру організацію, витримку та непереборну жагу до ПЕРЕМОГИ.

ПЕРШЕ  МІСЦЕ, з беззаперечною перевагою, зайняла команда 1 курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ.  В запеклій боротьбі перемогу до останнього хотіли вкрасти молоді спортсмени факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, але не витримавши конкуренції, зайняли почесний ДРУГИЙ щабель спартакіади. Команда льотного факультету, на жаль, прикро  програла в останніх двох видах спорту та у підсумку зайняла призове ТРЕТЄ МІСЦЕ.

Перемогу як завжди отримало здоров’я та гарний настрій!

Вітаємо спортсменів та бажаємо впевненості у власних силах, наснаги та нових перемог!

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ

Попередній запис

Фільм не для розваг.

Наступний запис

ТАК ТРИМАТИ!