НовиниНовини Льотного факультету

Перший крок – найважливіший!

Завершальним етапом льотної практики курсантів другого курсу  Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба став перший самостійний виліт на легкомоторному літаку вітчизняного виробництва ХАЗ-30.

У Харківському аероклубі ім. В. Гризодубової на аеродромі Коротич курсанти-льотчики, що навчаються за спеціалізацією «Льотна експлуатація та бойове застосування літаків» здійснили свій перший в житті самостійний виліт, який збережеться в пам’яті кожного льотчика на все життя.

Кожен з курсантів, що піднялися у небо, завдяки особистій цілеспрямованості та кропіткій роботі льотчиків-інструкторів аероклубу, виконали польоти з належним сумлінням, виявивши при цьому найкращі якості, притаманні майбутнім льотчикам.

Першим іспити на самостійність управління літаком здали курсанти Максим Карпенко, Володимир Шевчук, Євгеній Терешко.

Серед курсантів – льотчиків особливої уваги заслуговує наслідувачка військової династії солдат Маргарита Погоріла, яка блискуче виконала завдання льотної практики та самостійний політ на ХАЗ-30.

Інструктори аероклубу високо оцінили знання і вміння курсантів та відмічають впевненість «кожедубівців» у повітрі, їх бадьорий настрій та якість виконання поставлених завдань. Підсумовуючи результати льотної практики заступник начальника університету полковник Микола Коваленко, традиційно, вручив особовому складу вітальні адреси та футболки, – як символи входження та  належності до льотного складу.

Вітаємо курсантів льотного факультету, які здійснили свій перший крок на шляху до професії військового льотчика. Легких злетів та м’яких приземлень!

Попередній запис

Знання і досвід – у практику військ

Наступний запис

Візит Повітряної Школи “L`ecole de l`air” до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба