НовиниНовини Льотного факультету

Перший політ

Сьогодні на аеродромі Коротич у Харківському аероклубі ім. В. Гризодубової розпочалося льотне навчання курсантів-льотчиків за спеціалізацією «Льотна експлуатація та бойове застосування літаків» другого курсу льотного факультету.

Під час першої льотної практики курсанти приступили до польотів на легкомоторних літаках вітчизняного виробництва ХАЗ-30.

На урочистому мітингу у своєму виступі  курсант 121 навчальної групи молодший сержант Антон Ковтуненко зазначив, що саме перший виліт є тією найяскравішою, хвилюючою подією в житті кожного льотчика та зберігається в пам’яті на все життя.

Першим польотам курсантів передувала напружена робота командного, професорсько-викладацького складу університету та льотного факультету щодо формування у майбутніх льотчиків необхідних моральних, психологічних, особистісних професійних та вольових якостей, відповідальності за ефективність виконання поставленого завдання. Кожен з курсантів, які піднялися у небо на аеродромі Харківського аероклубі мені Валентини Гризодубової Товариства Сприяння Обороні України, поставилися до підготовки та виконання польотів з належним сумлінням, виявивши при цьому найкращі якості, притаманні майбутнім льотчикам.

В ході звернення до майбутніх пілотів заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Костянтин Васюта, льотчик – інструктор 1 класу

полковник Іщук Віктор Олександрович та інструкторський склад аероклубу щиро привітали особовий склад з початком польотів та висловили впевненість, що в процесі льотного навчання курсанти виростуть  у кваліфікованих, дисциплінованих, вольових льотчиків, здатних вміло та швидко застосовувати здобуті знання та навички

“Наполегливість та цілеспрямованість “кожедубівців” під час теоретичної підготовки та виконання польотів були відмічені досвідченими льотчиками-інструкторами аероклубу, – говорить начальник Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової Сергій Філатов. – Наші фахівці, які залучаються до навчання курсантів, завдяки набутим майбутніми пілотами, під час навчання в університеті, знань та навичок, легко знайшли підхід до кожного з хлопців, розуміючи усю їхню нестримну жагу до польотів.

Побажаємо майбутнім пілотам успіхів під час подальшого опанування професії військового льотчика!

Попередній запис

430 військовослужбовців строкової військової служби Повітряних Сил Збройних Сил України присягли на вірність Українському народові

Наступний запис

Блакитні шоломи ООН